נהג רכב "עוקף" מימין על "אי תנועה צבוע", על מנת להיות ראשון...

חיפה, Israel
14. 04. 2018 / 11:01am
Category: Other 

Description

הנהג הנ"ל, כאשר שוחחתי איתו-לאחר מספר ק"מ חנה בחניון מקורה(דומם מנוע) -בחניית נכים ורץ להתאמן במכון כושר...., במיקום לבקש סליחה, התחל לאיים (כולל מחבט בייסבול)ואף צילם אותי כאילו שאני לא בסדר, בחלק הראשון של הקטע המצולם המצורף אפשר לראות שקיימת אפשרות לחיבור (השתלבות לשמאל) למסלול שלי, אולם לאחר הקטע הנ"ל, הנהג העבריין (שבכלל היה מאחוריי ולא הבחנתי בו עד שעקף מימין) החליט שהוא "גדול" ונוהג ברכב מסוג "יגואר" ועקף מימין-על אי תנועה.....וזאת על מנת להיות "ראשון".... (לא במירוץ-בכביש רגיל) במידה ולא הייתי סוטה פתאומית ומיידית למסלול משמאל שהכביש שנסענו בו התחבר אליו-ללא אפשרות לבדוק אפילו אם יש שם רכב, הייתה מתרחשת תאונה איומה.

Other Videos in this area

Loading...

Other comments (2)

ossi48041 5 months ago

הערה כללית מהמצלם והנהג "המתלונן", שימו לב למספר הרכב המתפרע: 41-010-08 ולהמשך נהיגתו לאחר שעקף אותי. אגב....פרטיו בידי, אדם שאמור להיות "מהוגן", רכב יפה, בני-משפחה, גר בכתובת ובסביבה "מהוגנת".

0r3n 5 months ago

לא יודע איך לא הבחנת בו. הבחנתי בו בתחילת הסרטון. בכל מקרה זה נראה שאתה עושה אתו תחרות, הוא מימינך ולפניך, אז אתה אמור להוריד רגל מהגז ולתת לו להשתלב. נראה שאתה זה שעלה על אי תנועה צבוע.

ossi48041 5 months ago

אני פשוט במסלול השמאלי, ולכן הסיבוב שלי יותר קצר, במסלול שלי אין "אי תנועה", רק במסלול שלו...., אלא אם כן אתה הנהג ב"יגואר" שמחפש "תירוצים" לסרטון שיגיע למשטרה.